XXXIII edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

XXXIII edycja Międzynarodowego Konkursu „ Kangur Matematyczny” Dnia 21 marca 2024 r. odbyła się . Naszą szkołę reprezentowało w konkursie 45 uczniów z klas II – VII. Szkolni uczestnicy mierzyli się z zadaniami podzielonymi na cztery kategorie wiekowe. W czasie konkursu uczniowie mogli sprawdzić swoje wiadomości matematyczne oraz umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Z przyjemnością informujemy, że wyróżnienia w Konkursie „ Kangur Matematyczny” 2024 otrzymali: Borowski Aleksander kl. 2a Jakubowski Michał kl. 2b Kalbarczyk Jakub kl. 3b Angliś Julia kl. 3c Wasiłek Maja kl. 5b Pakuła Liliana kl. 6c Grzesiak Maja kl. 6c Gregorczyk Mikołaj kl. 7a Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy sukcesów w kolejnych jego edycjach! Szkolny koordynator konkursu – Joanna Skirzyńska.