Wycieczka do Dęblina

6 czerwca 2023r. w ramach zajęć świetlicowych uczniowie PSP nr 4 w Kozienicach uczestniczyli w wyciecze do Dęblina. Po spotkaniu z Panią Komandor Podporucznik Kamilą Grodek dzieci chętnie odwiedziły Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Liczne atrakcje sprawiły, że czas minął dzieciom niepostrzeżenie i miło. Niesamowite wrażenie na uczestnikach wyjazdu zrobił jedyny w Polsce Śmigłowiec Mi-6 , który swoją wielkością zadziwił wszystkich. Po zwiedzaniu wystawy związanej z historią polskiego lotnictwa, dzieci obejrzały wystawę plenerową obejmującą niemal 90 statków powietrznych. Każdy uczestnik wycieczki mógł wejść na pokład samolotu prezydenckiego i obejrzeć jego wnętrze wraz z kabiną pilotów. Po zakupieniu pamiątek związanych z lotnictwem wróciliśmy do Kozienic, gdzie na dzieci czekał słodki upominek, przygotowany przez kierownika wycieczki, Panią Agnieszkę Klimas. Do zobaczenia za rok, być może już z wykorzystaniem symulatorów lotów powietrznych.

Więcej zdjęć na naszym profilu fb -> tutaj