Uroczystość pożegnania z przedszkolem sześciolatków

10 i 11 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania z przedszkolem sześciolatków. Dzieci, kończące swoją edukację przedszkolną, przedstawiły wspaniały program artystyczny. W wesołej, radosnej i podniosłej atmosferze prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie dzieci z grupy ,,Delfinki„ oraz ,,Motylki”. Śpiewem, tańcem i wierszami żegnały się z przedszkolem, by od września rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie i nowych zadaniach czekających na przyszłych uczniów. Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk pana Dyrektora i
wychowawczyń nagrody książkowe oraz dyplomy.
Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem. Wyrazy uznania i podziękowania za ten wspólnie spędzony rok składamy również Radzie Rodziców, która finansowała wiele nagród konkursowych oraz książki dla naszych małych absolwentów . Dziękujemy za owocną współpracę.
Dziękujemy naszym Przedszkolakom za chwile, które spędziliśmy razem, za wspólną naukę, zabawę, zbieranie cennych doświadczeń, za ciężką pracę, którą wykonywaliście. Czas pożegnań nigdy nie jest łatwy, ale mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym przedszkolu na zawsze pozostanie w Waszych sercach Kochane ,,Delfinki” i „Motylki” Płyńcie i fruńcie dalej po swoje marzenia, realizujcie swoje pasje, bądźcie zawsze uśmiechnięci. Życzymy Wam również, by nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.
Zdjęcia na naszym fb -> tu