Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto! Tegoroczna uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pełnej dobrego humoru dla całej społeczności szkolnej.

10 października 2024 r. spotkaliśmy się na uroczystej akademii, aby podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej placówki za ich trud, serce oraz wkład włożony w wychowanie i nauczanie.

Spotkanie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie pan dyrektor Andrzej Suwała złożył serdeczne życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Wyraził swoje uznanie dla ich pracy, życząc wytrwałości oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu, aby każdy dzień w pracy przynosił radość i zadowolenie, a sukcesy uczniów były największą nagrodą za trud włożony w nauczanie. Życzył też nauczycielom, aby ich pasja i zaangażowanie nigdy nie gasły.

Ważnym i miłym akcentem tej uroczystości było wręczenie Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom szkoły szczególnie zaangażowanym w wykonywaną pracę.

Serdecznych życzeń płynących w kierunku pedagogów i pracowników szkoły nie zabrakło również ze strony Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciela Rady Rodziców.

Uczniowie z klas: 2a, 4a, 4d oraz z oddziału przedszkolnego „Słoneczka” zaprezentowali swoje talenty wokalne i aktorskie w krótkim montażu słowno-muzycznym. Program artystyczny uświetnił chór pod opieką pani Renaty Chmielewskiej i pani Bożeny Jagiełło.

Na zakończenie uroczystości głos zabrał ponownie dyrektor Andrzej Suwała, który podziękował wszystkim występującym młodym artystom oraz nauczycielkom: pani Ewelinie Kądrowskiej, pani Dorocie Mazur, pani Sylwii Kalbarczyk, pani Agnieszce Cieślakowskiej, pani Bożenie Jagiełło, pani Renacie Chmielewskiej, pani Małgorzacie Sternickiej, pani Dorocie Tyburcy, pani Bogusławie Woźniak i pani Dorocie Kogut, odpowiedzialnym za przygotowanie akademii.

Więcej zdjęć -> tutaj