OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z FIZYKI „OLIMPUS” – SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W marcu 2024 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady z fizyki „Olimpus” .  Głównym celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie wiedzy z  fizyki  oraz inspirowanie uczniów do odkrywania ciekawych i kreatywnych rozwiązań. Długo oczekiwaliśmy na wyniki. W czerwcu czekała na nas miła niespodzianka. Ogromnie cieszy nas sukces naszych wychowanków. Najlepszy wynik w szkole  uzyskał Mikołaj Gregorczyk, plasując się na 22 miejscu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Fizyki. Drugie miejsce w szkole zajął Dawid Strzelczyk, zajmując 34 miejsce w kraju, a III miejsce Dominik Kamionka i Aleksandra Środa, plasując się na 35 miejscu. Na wyróżnienie zasługuje również  Maja Śmietanka, Adam Stawski i  Kinga Zając.

Opiekunem uczniów była  pani Urszuli Szerszeń.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!