Międzynarodowe zawody strzeleckie Baltic Cup 2018

W dniach 25-28.10.2018 w Łebie odbyły się Międzynarodowe zawody w strzelaniach pneumatycznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Weronika Bieniek, Roksana Banaś , Piotr Sadurek, Jakub Hajnrych , Piotr Banaszek . Na co dzień trenują w klubie strzeleckim „HAMER” Kozienice, jak również reprezentują Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „CZWÓRKA” Kozienice działający przy naszej szkole. W zawodach tych wzięło udział blisko 400 uczestników, wśród których byli medaliści mistrzostw świata i olimpijczycy. Nasi uczniowie pojechali po naukę, a także zdobywać cenne doświadczenie, rywalizując z zawodnikami nie tylko z Polski, ale i z takich krajów, jak: Szwecja, Litwa, Rosja i Ukraina.
Bardzo duży sukces odnotował Jakub Hajnrych zajmując 7 miejsce w pistolecie pneumatycznym, 40 strzałów młodzików, poprawiając znacznie swój rekord życiowy. Piotr Banaszek w tej samej konkurencji został sklasyfikowany na 30 pozycji, Roksana Banaś zajęła 11 miejsce w ppn40, Piotr Sadurek 11miejsce w kpn40 i Weronika Bieniek uplasowała się na 27 miejscu poprawiając znacznie swój rekord życiowy.
Zawody te były bardzo udane dla naszych zawodników, gdyż 3 strzelców dostało powołanie do kadry Mazowsza na najbliższe zawody klasyfikacyjne do Wrocławia, które odbędą się w dn.8-11.XI.2018r.
Podczas 3-dniowego pobytu w Łebie opiekę nad naszymi wspaniałymi strzelcami sprawował Jacek Wochniak.