II miejsce w powiecie w piłce siatkowej chłopców

Dnia 02.03.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową chłopców na szczeblu Powiatu. W turnieju wzięły udział reprezentacje trzech szkół: PSP w Rozniszewie, PSP w Garbatce oraz gospodarz PSP nr 4 w Kozienicach.
Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz rozegrały szkoły PSP Garbatka i PSP Rozniszew 2:0, drugie starcie PSP Rozniszew z PSP Kozienice 2:0. Nasi uczniowie w wyrównanym meczu z Rozniszewem wygrali w dwóch setach dwoma punktami. Ostatni mecz nasza reprezentacja grała o pierwsze miejsce w Powiecie, ostatecznie przegrywając 2:0 i wywalczyła vice mistrza Powiatu.
Skład drużyny: Jakub Włodarczyk 3a, Jakub Bolek 3d, Filip Kusio 3a, Michał Czerwiński 3d, Jakub Kortus 3d, Jakub Kordas 3b, Dawid Padewski 3b, Dawid Maćkula 3b, Patryk Kondratowicz 3b, Łukasz Wójtowicz 8a. Gratulacje dla chłopców za sportową postawę i ducha walki. Opiekunem drużyny był Krzysztof Caban
Wyniki meczów:
PSP Garbatka: PSP Rozniszew 25:20 25:18