Ferie na sportowo z Kozienickim Klubem Siatkówki w „czwórce”

Ferie na sportowo z Kozienickim Klubem Siatkówki w „czwórce” W pierwszym tygodniu ferii, od poniedziałku do piątku, ponad dwudziestoosobowa grupa dziewcząt i chłopców z klas trzecich, czwartych i piątych wzięła udział w zajęciach zorganizowanych przez KKS Kozienice wspólnie z PSP nr 4 w ramach akcji „Ferie z KKSem”. Dzieci trenowały pod okiem trenerów aktywnie spędzając czas wolny od nauki doskonale się przy tym bawiąc. Dzięki uprzejmości Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu w Kozienicach , oprócz zajęć na sali sportowej uczestnicy półkolonii mieli do dyspozycji lodowisko oraz basen. W środę po zajęciach sportowych dzieci udały się do kina na film „Zimowe przygody Jill i Joy”, natomiast ostatniego dnia w piątek cała grupa zakończyła pierwszy tydzień ferii wspólną pizzą.