Tej nocy MOC była z nami

13 grudnia nie spaliśmy do południa , wieczorem po lekcjach 54 osobowa grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w przedpremierowym pokazie najnowszego filmu „Gwiezdne Wojny : Ostatni Jedi”. Oczywiście mieliśmy mocne wsparcie pana dyrektora Tomasza Treli , który niestety nie mógł uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu, ale przesłał nam jasną stronę „mocy” 🙂 Do kina w Radomiu wyjechaliśmy po godzinie 18, na wycieczce nie mogło zabraknąć posiłku w znanej sieci restauracji , ale tym razem udaliśmy się tam przed seansem. Na miejsce dotarliśmy około 20, przed seansem mieliśmy okazję zrobić sobie kilka pamiątkowych zdjęć z mieczami świetlnymi, które zabrali ze sobą uczniowie i jeden z opiekunów 🙂 Film od samego początku dostarczył wielkich emocji, jest pełen humoru, niesamowitych i zaskakujących zwrotów akcji. Zdecydowanie to najlepsza część z „nowych” filmów. Poniżej kilka opinii naszych uczniów : Jakub Włodarczyk : Moim zdaniem to był jeden z najlepszych epizodów ze wszystkich trzech trylogii. Pełno akcji, walk i emocji czyli tego co najbardziej lubimy w Gwiezdnych Wojnach. Ósmy epizod dał zarówno wiele odpowiedzi, ale także wiele nowych pytań i zagadnień, na które myślę, że znajdziemy odpowiedzi w ostatnim odcinku trzeciej ostatniej trylogii i kończącego erę Skywalkerów. Julia Strzelczyk : Wyszłam z kina zachwycona. Film był dość długi, ale na ekranie cały czas się coś działo. „Ostatni Jedi” dał nam wiele pytań, na które odpowiedzi znajdziemy pewnie w następnej części, dlatego już nie mogę się jej doczekać! Oliwia Wasińska: Pomimo tego, iż nie jestem fanką science fiction uważam, że film był świetny! Był bardzo wciągający i nawet nie odczułam 2,5h seansu. Na pewno skuszę się na kolejną część! Agata Wiraszka: Uważam że ponad 2.5 h w kinie absolutnie nie poszło na marne ! Powiem szczerze, że zawsze byłam sceptycznie nastawiona do Gwiezdnych Wojen lecz po pierwszych 15 minutach spędzonych na sali kinowej od razu zmieniłam zdanie ! Film zaciekawił mnie do tego stopnia że do ostatniej sceny filmu nie mogłam spuścić wzroku. Polecam wszystkim! Amelia Worobiec: Film był fantastyczny! Nie było chwili nudy, ponieważ cały czas coś się działo, a mi 2,5 h filmu minęło w mgnieniu oka. Z niecierpliwością czekam na kolejną część świetnego cyklu. Klaudia Grudzień i Kalina Pyc: Film bardzo nas zainteresował. Na ogół nie oglądamy filmów typu Sci-fi, aczkolwiek film okazał się być bardziej ciekawy niż mogłyśmy przypuszczać. Bez wahania możemy polecić go fanatykom, jak i osobom nie przepadającym za filmami o podobnych gatunkach. Pozdrawiamy Kalina i Klaudia. Opiekunami grupy byli : Krzysztof Caban, Sebastian Kotlarek, Jacek Wochniak i Jedi Przemysław Nowak.