IV edycja konkursu „MAM TALENT” rozstrzygnięta

Został on zorganizowany przez Samorząd Uczniowski naszego gimnazjum. W tegorocznej imprezie wzięli udział uczniowie z PSP Nr 1, PG Nr 1 oraz Placówki Socjalizacyjnej „Panda”. Zaprezentowali oni swoje talenty w śpiewaniu, tańczeniu i graniu na różnych instrumentach.

Konkurs poprowadzili Maja Wójcik i Bartłomiej Matracki , a występy uczestników na bieżąco komentowało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki, w których to wcielili się uczniowie z naszej szkoły: Zuzanna Radziejewska, Paulina Kowalczyk i nasz szkolny showman Adam Kuśmierczyk.Wyboru zwycięzców dokonało jednak „właściwe”  jury składające się z opiekunów artystycznych przybyłych uczniów.W trakcie obrad jury zorganizowano przeróżne konkurencje dla osób z publiczności, którzy chętnie włączali się we wspólną zabawę, dając sobie tym samym szansę na wygranie słodkiego upominku.

Zwycięzcami IV edycji konkursu MAM TALENT zostali:

Kinga Rynkiewicz, Kinga Nowak, Giuliana Cendrowska z Placówki Socjalizacyjnej „Panda”, Natalia Chałdaś z PSP Nr 1,Dagmara Buczak
z Placówki Socjalizacyjnej „Panda”, Julia Krajewska z PG Nr 1,Damian Bączek z PG Nr1.

Wśród wyróżnionych uczestników konkursu znaleźli się: Wiktoria Muskus
i Oliwia Wasińska – PSP Nr 1, Patrycja Wołos – PG Nr 1, Ewelina Adamczyk – PG Nr 1 oraz Natalia Krześniak – PG Nr 1.

Serdecznie gratulujemy udanych występów wszystkim uczestnikom i życzymy, aby dalej mogli tak wspaniale rozwijać swoje talenty.

{gallery}images/pg1/2013-2014/mam talent{/gallery}