IV Spotkanie integracyjne rodzin przedszkolnych „Jesienna fajera”

3 października w oddziałach przedszkolnych odbyło się IV spotkanie integracyjne dla rodzin przedszkolnych, tym razem zatytułowane „ Jesienna fajera”. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy na holu przedszkolnym, korzystając z aktywności, proponowanych na 5 stanowiskach. Były m.in. pieczątki z ziemniaków i jabłek, malowanie jesiennych krajobrazów, czy obieranie jak najdłuższej skórki jabłka. W spotkaniu wzięła udział również pani wicedyrektor Magdalena Prygiel, która przywitała zgromadzonych, a także życzyła wyśmienitej zabawy. Następnie po krótkiej zabawie przy muzyce, wszyscy uczestnicy podzieli się na grupy i przeszli do sal, gdzie wykonywali różne prace plastyczne. Można było wykonać m.in. jesienne obrazki, ramki, łapacze snów, a także pięknie ozdobione lampiony. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i dobrą zabawę. Do zobaczenia za rok! Koordynatorkami spotkania były Beata Potacka oraz Bernarda Dobrowolska.