Pasowanie na Przedszkolaka

W Oddziałach przedszkolnych PSP nr 4 w Kozienicach 3 letnie Żabki uczestniczyły w ważnej dla nich, pierwszej uroczystości – Pasowaniu na przedszkolaka. W dniu 14 grudnia 2023 dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję. Wspólnie z zaproszonymi rodzicami, Panem dyrektorem Andrzejem Suwałą oraz paniami wychowującymi tę grupę mieliśmy okazję zobaczyć, jak dzieci dzielnie występują przed publicznością w przedszkolu, ucząc się, rozwijając swoje talenty i umiejętności artystyczne. Swym pięknym występem udowodniły, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie kredki przez pana dyrektora na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały z rodzicami i nauczycielami do pamiątkowego zdjęcia. Spotkanie uwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.