Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”
Dnia 4 września 2023 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.
Po beztroskiej wakacyjnej przerwie nadszedł czas wytężonej pracy. Spotkaliśmy się wypoczęci i odprężeni, aby z nowym zapasem sił rozpocząć naukę.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zaśpiewali hymn państwowy, przy akompaniamencie pani Renaty Chmielewskiej.
Dyrektor Andrzej Suwała serdecznie przywitał uczniów, rodziców i nauczycieli w murach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4. Życzył owocnej pracy, wzajemnej życzliwości, dużo radości w codziennym wykonywaniu swoich obowiązków oraz wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.
Następnie wicedyrektor Dorota Stępień odczytała list Burmistrza Gminy Kozienice pana Piotra Kozłowskiego, który życzył całej społeczności szkolnej: „satysfakcji z wykonywanych obowiązków, sukcesów, cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i entuzjazmu”.
Głos zabrał również przewodniczący Rady Rodziców pan Łukasz Słyk, powitał zebranych po długiej wakacyjnej przerwie, a uczniom życzył bardzo dobrych wyników w nauce w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.
Dyrektor Andrzej Suwała przedstawił wychowawców poszczególnych klas:
1a – Magdalena Prygiel
1b – Agnieszka Subocz
1c – Małgorzata Tokarczyk
2a – Joanna Lenarczyk
2b – Małgorzata Sienkiewicz
3a – Agnieszka Strzelczyk
3b – Sylwia Bernaś
3c – Elżbieta Deszczka
3d – Ewelina Kądrowska
4a – Sebastian Kotlarek
4b – Izabela Wach-Śmietanka
4c – Katarzyna Król
5a – Przemysław Nowak
5b – Jacek Wochniak
6a – Dariusz Bojdziński
6b – Agnieszka Cieślakowska
6c – Renata Kobylska
7a – Iwona Bitner
Na zakończenie uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do swoich sal.
Prowadzenie uroczystości – Dariusz Bojdziński, fotografia – Przemysław Nowak, dekoracja – Dorota Kogut, nagłośnienie – Sebastian Kotlarek