Szlachetna paczka

Ideą „Szlachetnej Paczki” jest poszukiwanie rozwiązań, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi zmagającemu się z trudnościami.
MY – cała społeczność PSP4 jesteśmy dumni, że również w tym roku udało nam się zjednoczyć wokół tego dzieła. Wsparliśmy rodzinę z Kozienic, dotkniętą przez los, której członkowie mimo wszystko chcą walczyć o swoją przyszłość.
Dziękujemy Uczniom i ich Rodzicom za przygotowanie paczek z potrzebnymi artykułami, pracownikom szkoły za przekazane pieniądze, dzięki którym mogliśmy zaspokoić niektóre potrzeby wybranej przez nas rodziny.
Wierzymy, że nasza pomoc będzie początkiem pozytywnej zmiany w ich życiu. Specjalne podziękowania za wsparcie nas w tworzeniu dzieła „Szlachetnej Paczki” kierujemy do Dyrekcji Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, właścicieli salonu „OPTYK Likowski”, Kancelarii Radcy Prawnego dr. hab. Marcina Szewczaka oraz apteki Multilek.