Aktywnie i smacznie, czyli Mikołajki w klasie 2a i 2c

W Mikołajki szóstego grudnia klasy 2a i 2c wybrały się na wycieczkę do Radomia. Najpierw odwiedzili kręgielnię, gdzie świetnie się bawili podczas zdrowej rywalizacji.  Po tak wyczerpującej, ale wesołej zabawie wzięli udział w „ Warsztatach wypiekania pizzy”. Była to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się wszystkiego o tej najpopularniejszej włoskiej potrawie. Dzieci siedziały wspólnie przy stołach, gdzie przygotowane były produkty i akcesoria potrzebne do wypieku pizzy. Poznały również historię powstawania pizzy. Każdy uczestnik przygotowywał od podstaw swoją własną prawdziwą pizzę i dekorował ją według własnego pomysłu. Po wypieczeniu odbywała się konsumpcja własnych dzieł kulinarnych.  Przez cały czas na buziach dzieci gościły uśmiechy. Opiekunkami uczniów były Panie: A. Strzelczyk, A. Subocz, J. Lenarczyk.